r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SUSE Linux Enterprise 10 RC3

Strona główna Aktualności

Novell ogłosił wydanie trzeciego testowego wydania systemu SUSE Linux Enterprise 10. Dostępne są wersje serwerowa i desktopowa.

RC3 zawiera wszystkie funkcje i programy, które będą wchodzić w skład finalnego wydania. Są to między innymi specjalna wersja pakietu OpenOffice 2.0, przeglądarka Firefox 1.5.0.4, komunikator GAIM 1.5, klient poczty Evolution 2.6 i wyszukiwarka Beagle. Domyślnie dostępne środowisko graficzne to dość stara wersja GNOME 2.12, możliwe jest także korzystanie z KDE 3.5. Podobnie jak w przypadku ostatniego OpenSUSE, użytkownicy mają możliwość uruchomienia eksperymentalnego akcelerowanego serwera grafiki XGL, który wraz z rozszerzeniem compiz oferuje ciekawe efekty graficzne i dużą wydajność.

Wersja Desktop posiada intuicyjny interfejs, wsparcie dla skryptów VBA w OpenOffice, łatwy instalator i rozbudowany zestaw aplikacji. Edycja serwerowa zapewnia wydajność i stabilność, skalowalność na różnorodnych platformach i elastyczne narzędzia do zarządzania. Pełna obsługa technologii Xen 3.0 pozwala na łatwe wdrożenie wirtualizacji. Bardzo istotny dla firm jest także rozbudowany system wsparcia technicznego.

SUSE Linux Enterprise 10 RC3 (5 CD) można za darmo pobrać ze strony firmy Novell.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.