r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SW Battlefront Companion 1.0.6

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

Star Wars Battlefront to aplikacja towarzysząca grze o tej samej nazwie. Miłośnicy filmów z serii “Gwiezdne Wojny” powinni ją przetestować, bo może im bardzo się przydać w trakcie grania w najnowszą grę z tego legendarnego cyklu.

Największą zaletą aplikacji Star Wars Battlefront jest możliwość zdobycia zdobycia dodatkowych kart, blasterów i innych ułatwień, które przydadzą się w grze. Wszystko za sprawą “strategicznej karcianki” Star Wars, w której zdobywane punkty przełożą się na ułatwienia w prawdziwej grze.

Inny atut aplikacji to wysyłane w trybie push powiadomienia dotyczące aktywności w grze naszych znajomych w sieci PSN, Origin lub XboX Live. Program poinformuje nas o tym, gdy rozpoczną zabawę, wtedy możemy dołączyć. Aplikacja pozwoli też sprawdzić ich statystyki i informacje o stawianych przez nich postępach w zabawie.

Aplikacja Star Wars Battlefront dostarcza też graczom informacje o ich wynikach w grze, np. o celach, które jeszcze pozostały do osiągnięcia. To wszystko sprawia, że zapaleni miłośnicy serii “Gwiezdne Wojny” i jednocześnie gracze powinni przetestować ten program na swoich smartfonach z Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.