SYSTEmSM 2013.12.09.167

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SYSTEmSM jest program przeznaczony do wspomagania zarządzaniem nieruchomościami. Przeznaczony jest do stosowania zarówno w dużych spółdzielniach jak i małych wspólnotach mieszkaniowych oraz wydziałach gospodarki mieszkaniowej w urzędach miast i gmin.

Aplikacja posiada sporo funkcji wspomagających zarządzanie nieruchomościami. SYSTEmSM oferuje możliwość wprowadzania do jednej bazy danych wielu wspólnot mieszkaniowych, z zachowaniem „hermetycznego” przeglądania i przetwarzania danych. Kartoteki mieszkańców/właścicieli i kartoteki lokali są ewidencjonowane osobno. Pozwala to na dodawanie kilku różnych właścicieli do jednego lokalu bez konieczności dublowania kartotek lokali. Program umożliwia również nanoszenia na wydrukach informacji zakodowanej w postaci kodu kreskowego. Przy pomocy skanera można odczytać w okienku kasowym informacje z książeczki czynszowej czy polecenia zapłaty i automatycznie ustalić nieopłacone dokumenty dla danego lokatora.

SYSTEmSM oferuje funkcję rozliczenia liczników za okres, w trakcie którego zmieniono cenę za m3 zużycia lub podgrzania wody. W przypadku takiego rozliczenia program oblicza rzeczywiste zużycie lub podgrzanie na podstawie średniego miesięcznego zużycia i wtedy obowiązującej ceny. Rozliczenie zostanie przeprowadzone poprawnie również w przypadku zmiany wysokości pobieranych miesięcznych zaliczek. Rozliczenie mediów można dokonać na dowolny dzień.

Projekt programu opracowany został we współpracy z jedną z większych wrocławskich spółdzielni mieszkaniowych. Dzięki tej współpracy powstał program, który zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności wspomagające zarządzanie zasobami mieszkaniowymi. Co istotne, SYSTEmSM jest dostosowany do obecnie obowiązujących przepisów prawnych i spełnia wymogi Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) w zakresie ochrony zbiorów danych osobowych odbiorców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!