Safari Technology Preview Safari Technology Preview Release 27 (Sierra)

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Safari Technology Preview to testowa wersja przeglądarki Safari, rozwijanej przez firmę Apple dla systemu Mac OS X. Dzięki niej można zapoznać się z nowościami, które trafią do kolejnej wersji programu. Safari Technology Preview jest aktualizowana co 2 tygodnie.

Dzięki Safari Technology Preview użytkownicy mogą sprawdzić, jakie nowości pojawią się w Safari na systemie OS X i iOS. Znalezione błędy można zgłaszać na stronie bugreport.apple.com po uprzednim zalogowaniu.

Safari Technology Preview można zainstalować obok stabilnej wersji Safari, z którą nie będzie dzielić danych i nie będzie kolidować. Wersja podglądowa będzie zachowywać pliki tymczasowe i ciasteczka w innym miejscu niż stabilna Safari. Historia przeglądania, hasła i zakładki będą synchronizowane przez konto iCloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!