r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sagelight 4.4h

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Sagelight to edytor zdjęć, który nie wymaga żadnej wiedzy na temat korygowania fotografii, więc idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników.

Galeria programu

Narzędzie oferuje możliwość łatwego i intuicyjnego edytowania wybranych obrazów (przycinanie, kadrowanie, zmiana natężenia kolorów, usuwanie niedoskonałości, likwidowanie efektu czerwonych oczu), a także eksperymentowania na poszczególnych plikach. Pozwala na szybką edycję 48-bitowych zdjęć w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu łatwego w obsłudze interfejsu. Możliwe jest także szybkie przekształcenie wybranych zdjęć w tętniące życiem kolorowe fotografie w zaledwie kilkanaście sekund.

Sagelight zawiera liczne poradniki w formie wideo dostępne z poziomu opisywanego narzędzia, jak również setki przykładowych obrazów w galerii znajdującej się na stronie internetowej producenta aplikacji. Po nałożeniu rozmaitych efektów na zdjęcia w razie potrzeby można cofnąć wszystkie przeprowadzone operacje, by przywrócić fotografię do dowolnego stanu.

Na uwagę zasługuje także specjalny mini-pasek z narzędziami, który znajduje się w dyskretnym miejscu interfejsu, a jednocześnie oferuje natychmiastowy dostęp do potrzebnych opcji. Ponadto wszystkie inne opcje umieszczono po lewej stronie ekranu, dzięki czemu użytkownik może zobaczyć jak największą część edytowanego obrazu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.