Sagelight 4.4h

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sagelight to edytor zdjęć, który nie wymaga żadnej wiedzy na temat korygowania fotografii, więc idealnie nadaje się dla początkujących użytkowników.

Narzędzie oferuje możliwość łatwego i intuicyjnego edytowania wybranych obrazów (przycinanie, kadrowanie, zmiana natężenia kolorów, usuwanie niedoskonałości, likwidowanie efektu czerwonych oczu), a także eksperymentowania na poszczególnych plikach. Pozwala na szybką edycję 48-bitowych zdjęć w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu łatwego w obsłudze interfejsu. Możliwe jest także szybkie przekształcenie wybranych zdjęć w tętniące życiem kolorowe fotografie w zaledwie kilkanaście sekund.

Sagelight zawiera liczne poradniki w formie wideo dostępne z poziomu opisywanego narzędzia, jak również setki przykładowych obrazów w galerii znajdującej się na stronie internetowej producenta aplikacji. Po nałożeniu rozmaitych efektów na zdjęcia w razie potrzeby można cofnąć wszystkie przeprowadzone operacje, by przywrócić fotografię do dowolnego stanu.

Na uwagę zasługuje także specjalny mini-pasek z narzędziami, który znajduje się w dyskretnym miejscu interfejsu, a jednocześnie oferuje natychmiastowy dostęp do potrzebnych opcji. Ponadto wszystkie inne opcje umieszczono po lewej stronie ekranu, dzięki czemu użytkownik może zobaczyć jak największą część edytowanego obrazu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!