r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Galaxy Book – hybryda z Windowsem 10 i sporymi aspiracjami

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Oprócz nowej odsłony tabletu Galaxy Tab, Samsung zaprezentował także w Barcelonie urządzenie Galaxy Book – zaawansowaną hybrydę z Windowsem 10, która ma stanowić potężne, przenośne doświadczenie PC. Wykonana z aluminium obudowa o grubości 7,4 mm ma stanowić najsmuklejszą w tej klasie.

Urządzenie będzie sprzedawane w dwóch wariantach, różniących się wielkością wyświetlacza i podzespołami. Ekran mniejszego Galaxy Booka będzie miał przekątną o długości 10,6 cala, zaś większy model to już 12 cali. W zestawie z urządzeniami sprzedawane będą klawiatury-okładki z podświetleniem i trzema możliwymi ustawieniami pozycji.

Galaxy Book jest urządzeniem zdecydowanie bardziej zaawansowanym, niż nowy Galaxy Tab. Oprócz samej specyfikacji, chodzi tu także o oprogramowanie: to właśnie na tej klasy urządzeniach skrzydła rozwija Windows 10. Samsung miał współpracować z Microsoftem nad integracją Windowsa z rysikiem S Pen oraz mechanizmem weryfikacji użytkownika Windows Hello.

r   e   k   l   a   m   a

Preinstalowany na Galaxy Booku Windows 10 będzie obsługiwał aplikacje Samsung Flow, dzięki czemu posiadacze smartfonów Samsunga będą mogli między na przykład synchronizować powiadomienia. Samsung nie potwierdził jednak jak dotąd informacji o dostępności Flow na wszystkich urządzeniach z Windowsem, jaka ma trafić do systemu wraz z Creators Update.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.