r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Screamer Radio po dwóch latach powraca

Strona główna Aktualności

O autorze

Zdecydowanie za długo... taka myśl przychodzi wraz z premierą kolejnej stabilnej wersji świetnego odtwarzacza internetowych stacji radiowych - Screamer Radio 0.4.0.

Screamer Radio obsługuje popularne streamingi w standardach Shoutcast i Icecast MP3, Icecast OGG Vorbis oraz Windows Media Audio Streaming, dzięki czemu możliwe jest odsłuchanie większości internetowych stacji radiowych. Bardzo przydatna jest, zawarta w programie, bogata lista stacji radiowych z podziałem na kontynenty i kraje, która może być automatycznie uaktualniana. Dzięki temu nie musimy znać adresu serwera multimediów strumieniowych z którego nadawany jest sygnał danej stacji. Odsłuchiwana muzyka może być nagrywana do plików MP3.

Wersja 0.4.0 przynosi ze sobą olbrzymie ilości poprawek oraz kilka nowych funkcji i z tego powodu opis listy zmian ograniczmy jedynie do najważniejszych nowości. Do nich zaliczyć należy aktualizację bibliotek (BASS) odpowiedzialnych za odtwarzanie multimediów, udoskonalenie funkcji przechwytywania strumienia czy lepszą obsługę ikonki widocznej w zasobniku systemowym.

Najnowszą wersję programu Screamer Radio 0.4.0 można znaleźć w naszym dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze stacji radiowych i TV

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.