reklama

Screamer Radio po dwóch latach powraca

Strona główna Aktualności

O autorze

Zdecydowanie za długo... taka myśl przychodzi wraz z premierą kolejnej stabilnej wersji świetnego odtwarzacza internetowych stacji radiowych - Screamer Radio 0.4.0.

Screamer Radio obsługuje popularne streamingi w standardach Shoutcast i Icecast MP3, Icecast OGG Vorbis oraz Windows Media Audio Streaming, dzięki czemu możliwe jest odsłuchanie większości internetowych stacji radiowych. Bardzo przydatna jest, zawarta w programie, bogata lista stacji radiowych z podziałem na kontynenty i kraje, która może być automatycznie uaktualniana. Dzięki temu nie musimy znać adresu serwera multimediów strumieniowych z którego nadawany jest sygnał danej stacji. Odsłuchiwana muzyka może być nagrywana do plików MP3.

Wersja 0.4.0 przynosi ze sobą olbrzymie ilości poprawek oraz kilka nowych funkcji i z tego powodu opis listy zmian ograniczmy jedynie do najważniejszych nowości. Do nich zaliczyć należy aktualizację bibliotek (BASS) odpowiedzialnych za odtwarzanie multimediów, udoskonalenie funkcji przechwytywania strumienia czy lepszą obsługę ikonki widocznej w zasobniku systemowym.

Najnowszą wersję programu Screamer Radio 0.4.0 można znaleźć w naszym dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze stacji radiowych i TV

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić