r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Screwball

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Screwball to niegdyś w pewnych kręgach całkiem popularna komercyjna gra, którą po czasie zdecydowano się udostępnić całkiem za darmo. Dzięki temu projekt nie został zapomniany. Mamy tutaj do czynienia z ciekawą wariacją na temat toczenia kuli przez kilkadziesiąt zróżnicowanych poziomów. Oczywiście do dość znanej formuły produkcja ta wprowadza swoje ciekawe innowacje. Trzeba się tutaj świetnie orientować w 3D.

Galeria programu

Ponieważ wiele godzin spędzimy na oglądaniu własnej zwinnej kuli, twórcy pomyśleli o opcji dostosowania jej wyglądu na samym starcie zabawy. Nie ma problemu, by zrobić sobie przykładowo kolorową gałkę oczną. Każdorazowo celem gracza jest zebranie wszystkich kryształów porozrzucanych dookoła, a potem dotarcie do gwiazdki. Te ostatnie, skrzętnie gromadzone, odblokowują trudniejsze, najpierw niedostępne układy.

Z początku żaden kłopot sprawia wypełnianie zadania, ale już po chwili poznajemy dodatkowe umiejętności okrągłej bohaterki. Potrafi ona przyczepiać się do powierzchni, więc wtaczać się będzie po ścianach i schodzić w dół, jeśli jest tam co zebrać. W końcu zaś natrafi na przeciwników, których musi omijać, w czym pomoże jej między innymi skok. Bardzo przydatna okazuje się też możliwość chwilowej zmiany rzutu na akcję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.