SecretFolder 5.8

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SecretFolder to nieskomplikowane i darmowe narzędzie przeznaczone do ukrywania wybranych folderów w dowolnej liczbie i o dowolnym rozmiarze.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu trzeba ustalić hasło, które należy podawać przy każdorazowym uruchomieniu. Chcąc ukryć dany folder znajdujący się na dysku twardym komputera wystarczy przeciągnąć go do okna aplikacji bądź też wybrać z listy po naciśnięciu przycisku "add". Wówczas folder pojawi się na liście umieszczonej tuż pod przyciskami interfejsu użytkownika, a obok niego znajdzie się informacja na temat statusu danego folderu (lock bądź unlock).

Dla wielu użytkowników niezwykle istotne okaże się to, że dostępu do folderu (bądź też folderów) ukrytego za pomocą programu SecretFolder nie da się uzyskać poprzez wpisanie stosownej ścieżki przy wykorzystaniu komendy CMD. Wspomniane hasło chroni ponadto nie tylko foldery, ale i całą aplikację – bez podania hasła odinstalowanie programu nie jest możliwe.

SecretFolder jest kompatybilny z systemem Windows 8 oraz wcześniejszymi wersjami popularnych "okienek" zarówno w wersjach 32, jak i 64 bitowych. Program obsługuje systemy plików NTFS, FAT32, exFAT i FAT.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.12.2017 00:15

Omijać to superdziadostwo z daleka. Raz udało się otworzyć, teraz regularnie odrzuca poprawne hasło.

  #4 16.12.2017 17:01

Witam Korzystałem z programu (Secret folder) i byłem zeń zadowolny. Nagle przestał działać - nie staruje , nie pokazuje się okienko do podania hasła a także nie można go usunąć. Wszystkie wrażliwe dane zabezpieczyłem tym programem. Czy ktoś za sposób wyjścia z impasu ?

  #3 20.08.2016 18:24

"Wspomniane hasło chroni ponadto nie tylko foldery, ale i całą aplikację – bez podania hasła odinstalowanie programu nie jest możliwe."

Niby udało się odinstalować programem IObit Uninstaller, ale ukryty folder się nie pokazał. Po ponownej instalacji program trzeba było uruchomić wcześniejszym hasłem i można było odblokować ukryty folder.

  #2 12.06.2014 17:05

lipa program zainstalowalem podalem haslo przy konfiguracji powtórzyłem dodalem foldery wylaczylem i teraz pisze ze zle haslo:(

gall222   3 #1 19.07.2013 20:30

Program działa na zasadzie Hide Folders którego używam.
Nie szyfruje on plików, folderów, tylko je ukrywa przed systemem i oczywiście Nami. Dodatkowo dostęp do nich zabezpiecza hasłem, które zakłada się na program. Trzeba je podać by ujawnić ukryte pliki. Po odinstalowaniu programu pliki pojawiają się automatycznie. Po formacie podejrzewam że też, przynajmniej w Hide Folders tak się dzieje [sprawdzone w praktyce].