Security Days 5 już wkrótce

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 10-14 września zostanie rozegrany internetowy etap ogólnopolskiego turnieju Security Days. Turniej organizuje Młodzieżowe Towarzystwo Informatyczne, celem imprezy jest promowanie tematyki bezpieczeństwa systemów informatycznych, a w szczególności świadomości zagrożeń wynikających z niewłaściwej konfiguracji systemów.

Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju wszystkich pasjonatów informatyki oraz audytorów sieci komputerowych, administratorów bezpieczeństwa informacji, administratorów sieci komputerowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa, osoby zainteresowane zabezpieczeniami i audytem systemów informatycznych.

Turniej zostanie rozegrany wg sprawdzonej w poprzednich edycjach formuły, gdzie uczestnik Security Days 5 wcieli się w rolę kandydata na stanowisko audytora bezpieczeństwa wirtualnej firmy z branży finansowej Top$ecurity. Zadaniem zawodnika będzie wykazanie się wiedzą z zakresu audytu bezpieczeństwa w co najmniej w jednym z dwóch obszarów: bezpieczeństwa informacji (zgodność z normą PN-ISO/IEC 27001:2007) i bezpieczeństwo aplikacji internetowych.

Rejestracja uczestników odbędzie się w dniach 1-9 września. Więcej szczegółów na temat turnieju znaleźć można na stronie organizatorów.

© dobreprogramy