Sello 1.33

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sello to wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych.

Dzięki aplikacji Sello w łatwy sposób można wystawać towary i obsługiwać transakcje z takich serwisów aukcyjnych jak Allegro.pl oraz eBay.com (eBay.pl, eBay.de, eBay.co.uk). Program wspiera sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej i Strefę Sello - oparty na stronach WWW system komunikacji z klientami. Integracja Sello z wiodącym na rynku systemem sprzedaży Subiekt GT umożliwia sprawną i kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

Sello umożliwia także szybkie tworzenie serii listów za pomocą szablonów i automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wygodne moduły, prosty w obsłudze, tworzenie i drukowanie raportów, zabezpieczanie danych hasłem
Cena
ocena użytkownika
23.10.2015 15:43 • Recenzja do wersji 1.19.0

Program do zarządzania sprzedażą na portalach aukcyjnych. Prosty w obsłudze, bardzo ułatwia prowadzenie sklepu internetowego. Zawiera dużo funkcji, Wszystko podzielone na wygodne moduły (transakcje, paczki, wiadomość itp.) Oferuje także możliwość tworzenie i drukowanie raportów, możliwość pracy na wielu kontach jednocześnie czy zabezpieczanie baz danych hasłem.

łatwy, bogata funkcjonalność, tani
chyba brak
ocena użytkownika
01.10.2013 22:59 • Recenzja do wersji 1.13.1

Kupujemy Sello od paru lat. Szybko się rozwija, co chwilę jakieś zmiany. Ostatnie odnowienia kupujemy u użytkownika oxymedia na Allegro (obecnie także w sklep-insert.pl). Ma chyba najtaniej na rynku.