Service Pack 1 dla Office 2007 już 11 grudnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wcześniej, niż można się było spodziewać, bo już w najbliższy wtorek, 11 grudnia Microsoft udostępni do pobrania finalną wersję Release to Web dodatku Service Pack 1 dla pakietu Office 2007. Wcześniej niektóre źródła podawały, że może to nastąpić na początku stycznia. SP1 nie zostanie od razu przekazany do dystrybucji przez Aktualizacje automatyczne - początkowo dodatek trzeba będzie pobrać samodzielnie lub z witryny Microsoft Update.

Co nowego w Service Packu 1? Oprócz mnóstwa poprawek (zarówno tych już wydanych, jak i innych, drobnych łatek) do produktów wchodzących w skład Office 2007 pierwszy pakiet Service Pack dostosuje aplikacje do pracy z Windows Server 2008 i usprawni proces wdrażania całego środowiska Office System.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy