Shadwen

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Shadwen to stylowa gra akcji od zdolnego studia Frozenbyte, które zasłynęło szerzej z produkcji projektów w ramach serii Trine. Tym razem też nie zabraknie kombinowania, ale zagadki sytuacyjne służyć mają bardzo konkretnemu celowi. Wcielamy się w postać skrytobójczyni, mającej za zadanie pozbawić życia władcę pewnego królestwa. Jednak wcześniej trzeba do niego dotrzeć, pozbywając się po drodze groźnych strażników.

Cała otoczka produktu stylizowana jest na średniowiecze. Dokładnie poznamy projekt różnorakich warowni, bo przyjdzie wspinać się na ich dachy, skąd dokonamy lepszego rozeznania w terenie. Przyda się linka z hakiem. Przeciwnik ma przewagę liczebną, wypadałoby więc powoli redukować jego szeregi, bez wzbudzania podejrzeń. Problem w tym, że za Shadwen podąża niewinna sierota, którą zobowiązała się ona opiekować...

Twórcy dają graczom wolność w realizacji pomniejszych celów. Świat zbudowano na realistycznym silniku fizycznym, więc można zrzucać na ludzi skrzynki czy wzniecać miejscowe pożary, a do tego dochodzą różnorakie archaiczne gadżety zabójcy. Liczy się zastawianie pułapek oraz sprawna eliminacja nieprzyjaciół. Co ważne, bohaterka potrafi też manipulować czasem, chociażby go przewijając, co skłania do ryzykowania.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 260, AMD Radeon HD 4XXX lub Intel HD Graphics 4000

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek przygody, oferując do kilkudziesięciu minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!