ShootMania Storm

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Studio Nadeo, producenci uznanej serii wyścigów TrackMania, spróbowali zaistnieć na scenie wieloosobowych strzelanek po sieci. Czerpiąca całymi garściami inspiracje z dotychczasowych dokonań zespołu ShootMania szybko stała się popularną platformą rywalizacji online, która z jednej strony udanie reprezentowała podstawy gatunku, a z drugiej upraszczała mechanikę zabawy, czyniąc ją przystępną i otwartą dla nowych.

Ponieważ już podstawowa broń jest dosyć mocna, pozwala od początku skutecznie się bronić lub atakować, przy uwzględnieniu opóźnień w docieraniu pocisków do celu rzecz jasna. Osobna, ale wcale nie mniej podstawowa sprawa, to pozostawanie stale w ruchu. ShootMania korzysta ze specjalnego paska zmęczenia, zmniejszającego się po każdym skoku czy w biegu. Należy mieć go na uwadze, aby w krytycznej sytuacji być w stanie odpowiednio zareagować na sytuację w boju. Ta zmienia się tu bardzo dynamicznie.

Warto zaznaczyć, że ShootMania nie jest grą brutalną. Przeciwnicy zamiast rozpadać się w obłoku kropelek krwi po prostu ulegają po celnej serii dezintegracji. Gra dostała też własny edytor map, dzięki czemu jej fani nigdy nie powinni się nudzić, dowolnie rozstawiając wyskocznie, punkty dominacji, o które toczyć się będzie walka, czy po prostu trasę dojścia do bazy przeciwnika. Na serwerach zawsze jest z kim grać.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna gry ShootMania Storm oferuje ograniczoną liczbę trybów zabawy, jak również wprowadza dzienny limit starć online.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta, które można utworzyć bezpośrednio w programie. Klient ShootManii po uruchomieniu pobierze ponadto potrzebne do zabawy pliki oraz najnowsze aktualizacje, by rozgrywka była możliwa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!