Short Range Sensors

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Short Range Sensors dumnie reprezentuje gatunek kosmicznych strzelanek z widokiem z oczu bohatera. Wcielamy się tutaj w dowódcę orbitalnej jednostki, która broni Ziemi przed atakami obcych ras. Zazwyczaj jest spokojnie, ale pewnego razu w oddali otwiera się nagle tunel podprzestrzenny, a to oczywiście nic dobrego. Rozpoczęła się inwazja i trzeba bronić populacji przed wyniszczeniem. Uruchamiamy działa, by odeprzeć atak.

Zabawa podzielona została na fale. Każda kolejna jest liczniejsza oraz rzecz jasna trudniejsza do zlikwidowania. Z początku mieszkańcom globu zagrażają pojedyncze meteoryty, później pojawiają się pierwsze niewielkie i słabo uzbrojone jednostki obcych, a w końcu również m.in. potężne statki, które przyjmą na kadłub kilkadziesiąt serii z naszego lasera. W każdej chwili można spojrzeć za siebie, aby odczytać stan populacji.

Działać należy szybko, odpowiednio ustawiając priorytety. Kosmiczne kamienie nie czynią szkód, jeśli nie dolecą do planety, za to ataki z dział statków zawsze trochę uszczuplą liczebność mieszkańców Ziemi. Stacja bojowa gracza wyposażona jest w potężne rakiety, likwidujące kilka celów jednocześnie, co pozwala wybrnąć z sytuacji kryzysowych. Mamy ich jednak ograniczoną liczbę. Ostatecznie w grze liczy się wynik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!