r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SideSync 4.7.5.181

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SideSync to praktyczne narzędzie kierowane do posiadaczy urządzeń mobilnych firmy Samsung i umożliwiające udostępnianie ekranu i danych bezpośrednio pomiędzy smartfonem lub tabletem a komputerem.

Galeria programu

Dzięki tej stosunkowo niewielkie i prostej aplikacji możliwe staje się m.in. sterowanie urządzeniem mobilnym z poziomu komputera. Bez większych problemów możemy bez fizycznego kontaktu z urządzeniem nawiązywać połączenia głosowe czy odpisywać na wiadomości SMS korzystając z myszy i klawiatury podłączonej do komputera. O wszelakich przychodzących połączeniach i SMS-ach użytkownik informowany jest za pośrednictwem wyświetlanego na ekranie okienka.

Kolejną użyteczną funkcją SideSync jest wygodna i szybka wymiana plików pomiędzy urządzeniami przenośnymi, a komputerem. Wystarczy, że użytkownik z pomocą metody "przeciągnij-i-upuść" przeniesie wybrane dane. Opcja ta pozwala wygodnie dodawać załączniki do SMS-ów zlokalizowane na dysku komputera lub wzbogacać np. dokumenty tekstowe zdjęciami ze smartfonu.

Oprogramowanie SideSync dostępne jest dla systemów Windows oraz Mac OS. Jego obsługa jest bardzo prosta i ogranicza się do instalacji aplikacji na komputerze i urządzeniu mobilnym, a następnie połączeniu obu urządzeń (kablem USB lub w sieci WiFi). Aktualne wydanie SideSync wspiera smartfony z Androidem 4.0 lub nowszym oraz tablety z Androidem 5.0 lub nowszym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.