Sidewire — Live News Analysis Sidewire — Live News Analysis 2.4.8

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sidewire — Live News Analysis to aplikacja służąca do śledzenia wiadomości dotyczących polityki w USA. Program oferuje starannie dobrane informacje, dostarczane przez aktywnych polityków, ekspertów i zaufanych członków społeczności Sidewire.

Treści dostępne w aplikacji Sidewire podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza to New, w której znajdziemy najnowsze informacje dostarczone przez użytkowników usługi. Druga zaś to Breaking, która dotyczy najbardziej gorących tematów i spraw związanych z życiem politycznym USA. W obu grupach znajdziemy materiały dostarczone przez dziennikarzy, analityków, czynnych polityków (w tym m.in. członków Kongresu USA) i innych osób, zaangażowanych w tworzenie Sidewire. To sprawia, że informacje dostępne w aplikacji mają sporą wartość, dają też użytkownikowi komfort swego rodzaju odsiania informacyjnego chaosu, który panuje w mediach społecznościowych. Wszystkie materiały pojawiają się w czasie rzeczywistym i w nawiązaniu do bieżących kontekstów. Gdy to potrzebne, program oferuje też nieco dłuższe teksty, które wprowadzają użytkownika w dany wątek.

Aplikacja prezentuje treści w formie kart, czyli tak, jak robią to niektóre aplikacje klienckie Twittera. Jeśli dana karta zawiera link do pogłębionego artykułu, wówczas będzie on widoczny w jej dolnej części. Karty możemy też udostępniać, wykorzystując androidowy mechanizm dzielenia się treściami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!