r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Signal 1.0.35

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Signal to deskotopowy komunikator, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i prywatności komunikacji. Komunikator zdobył sławę dzięki temu, że został doceniony przez Edwarda Snowdena.

Galeria programu

By skorzystać z Signala na desktopie, trzeba najpierw zainstalować i autoryzować aplikację mobilną. Do rozpoczęcia korzystania z klienta konieczne jest zweryfikowanie tożsamości za pomocą kodu wysłanego SMS-em. To właśnie numer telefonu będzie funkcjonował jako identyfikator użytkownika.

Signal umożliwia prowadzanie komunikacji tekstowej oraz głosowej, obsługuje także rozmowy grupowe. Wszystkie informacje przesłane za pomocą programu zostaną zaszyfrowane tym samym kluczem, ale będą synchronizowane z innymi urządzeniami na tym samym koncie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Signal – bezpieczny komunikator w końcu na desktopie

72
OPROGRAMOWANIE 03.11.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Szyfrujący rozmowy komunikator Signal, ceniony za wysokie bezpieczeństwo, w końcu dorobił się aplikacji desktopowej dla Windowsa, macOS-a i Linuksa. Wciąż trzeba zweryfikować numer telefonu w aplikacji mobilnej, ale rozmowy można wygodnie prowadzić z komputera w osobnym programie. Oczywiście wszystkie kontakty i rozmowy, które nie zostały usunięte, będą synchronizowane z komunikatorem na desktopie. Do tej pory z Signala na desktopie można było korzystać tylko w Chromie. Aplikacja ta jednak zostanie wycofana, a w zamian dostaliśmy elegancki program, zbudowany z użyciem frameworka Electron…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.