Ski Tracks Ski Tracks

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ski Tracks jedna z bardziej popularnych aplikacji do rejestrowania naszej aktywności na stokach. Jej zaletą jest spora ilość rejestrowanych danych oraz prosta obsługa.

Autorzy chwalą się także bardzo dobrym czasem pracy na baterii. Aplikacja działająca w tle ma nie obciążać zbytnio naszego telefonu. Gdy poziom baterii będzie niski dodatkowo sama zakończy rejestrowanie, aby nie pozbawić nas możliwości korzystania z urządzenia. Do poprawnego działania nie wymaga połączenia z siecią

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań nie wymaga od nas także zakładania konta. Zaraz po uruchomieniu jest gotowa do startu. Dzięki pracy w tle, możemy dalej spokojnie korzystać z telefonu.

Z aplikacji będą zadowoleni miłośnicy statystyk i analiz. Nie tylko zbiera wiele informacji o naszej trasie, ale również przedstawia je w czytelnej formie. Do tego oferuje analizę danych oraz opcję dodawania zdjęć. Wyniki możemy nie tylko zapisać na później, ale również udostępnić.

Drobne zastrzeżenia można mieć do interfejsu, choć intuicyjny nie zachwyca wykonaniem. To jednak tylko drobny szczegół. Program nie posiada darmowej wersji testowej, ale pełna wersji to wydatek zaledwie kilku złotych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!