r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SkinFiner 2.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SkinFiner to łatwe w obsłudze narzędzie do edycji zdjęć, które oferuje możliwość automatycznego poprawienia i wygładzenia skóry widocznej na fotografiach.

Galeria programu

Opisywany program wykorzystuje technologię inteligentnego wygładzania skóry, która sprawia, że prezentuje się ona na zdjęciach bardzo naturalnie. SkinFiner poprawia koloryt skóry, zmienia jej barwę, dostosowuje oświetlenie, jasność i kontrast. Narzędzie automatycznie wykrywa skórę widoczną na zdjęciach, a dodatkowo użytkownik sam może wskazać obszary przeznaczone do retuszu.

SkinFiner adresowany jest do osób, które mają dość ręcznego edytowania wybranych portretów. Charakteryzuje się szybkością działania i prostotą użytkowania, a dodatkowo umożliwia pracę w trybie wsadowym.

Aplikacja może działać w dwóch trybach: jako oddzielna aplikacja lub też wtyczka do popularnego oprogramowania graficznego Adobe Photoshop.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.