Skitch Skitch

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skitch to niewielkie narzędzie od autorów notatnika Evernote, które pozwoli w prosty sposób edytować i opisywać zdjęcia oraz zrzuty ekranu. .

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradniki. Będzie nam towarzyszył także podczas pierwszej edycji opisując poszczególne narzędzia. Pracować możemy na elementach z naszej galerii, bądź też z poziomu aplikacji wykonać zdjęcie. Istnieje także opcja dodania mapy z naszą lokalizacją. Do wyboru mamy kilka różnych narzędzi.

Tym podstawowym jest strzałka, za pomocą której możemy wskazywać i opisywać wybrane elementy. Do tego możemy dodać tekst, emotkę, pole, a także zamazać część grafiki pikselami. Korzystanie z narzędzi jest bardzo proste. Efekt naszej pracy zapiszemy w pamięci urządzenia, bądź też w prosty sposób udostępnimy do naszych notatek w Evernote. Możemy skorzystać także z systemowego menu udostępniania.

Wszystkie najważniejsze moduły Skitcha są dostępne za darmo. Aplikacja będzie przydatna nawet jeżeli nie posiadamy konta Everonte, za to często opisujemy coś na zdjęciach i grafikach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!