r   e   k   l   a   m   a
reklama

Skumaj! Tablice | Matura 2016 1

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Skumaj! Tablice to zbiór wzorów matematycznych, które można mieć przy sobie podczas zdawania egzaminu maturalnego z matematyki. Zbiór na telefonie to nieoceniona pomoc podczas przygotowywania się do jednego z najważniejszych sprawdzianów w życiu.

Wzory zostały podzielone na działy, dzięki czemu można szybko dotrzeć do tego, który jest aktualnie potrzebny. Znajdziemy tu nie tylko formuły, ale także opisy pomagające je zastosować podczas rozwiązywania zadań.

W ostatnim dziale aplikacji znajduje się tabela wartości funkcji trygonometrycznych dla podanych w stopniach kątów.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Jutro matura z matematyki. Zrób sobie powtórkę na smartfonie

21
04.05.2016  •  Anna Rymsza

Egzamin maturalny z matematyki od lat uznawany jest za trudny. Wiele osób jest zdania, że nie powinien być obowiązkowy, choć matematykę nazywa się królową nauk. Dlatego przygotowałam kilka aplikacji, które mogą pomóc w powtarzaniu materiału i ćwiczeń przed jutrzejszym egzaminem. Mam nadzieję, że dzięki nim maturzyści poczują się pewniej. Matura+ Matematyka Matura+ Matematyka dla Androida to świetna aplikacja do nauki nie tylko matematyki, ale przede wszystkim rozwiązywania testów maturalnych na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic