r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skumaj! Tablice | Matura 2016 1

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka

Aplikacja Skumaj! Tablice to zbiór wzorów matematycznych, które można mieć przy sobie podczas zdawania egzaminu maturalnego z matematyki. Zbiór na telefonie to nieoceniona pomoc podczas przygotowywania się do jednego z najważniejszych sprawdzianów w życiu.

Galeria programu

Wzory zostały podzielone na działy, dzięki czemu można szybko dotrzeć do tego, który jest aktualnie potrzebny. Znajdziemy tu nie tylko formuły, ale także opisy pomagające je zastosować podczas rozwiązywania zadań.

W ostatnim dziale aplikacji znajduje się tabela wartości funkcji trygonometrycznych dla podanych w stopniach kątów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jutro matura z matematyki. Zrób sobie powtórkę na smartfonie

21
OPROGRAMOWANIE 04.05.2016 | Anna Rymsza

Egzamin maturalny z matematyki od lat uznawany jest za trudny. Wiele osób jest zdania, że nie powinien być obowiązkowy, choć matematykę nazywa się królową nauk. Dlatego przygotowałam kilka aplikacji, które mogą pomóc w powtarzaniu materiału i ćwiczeń przed jutrzejszym egzaminem. Mam nadzieję, że dzięki nim maturzyści poczują się pewniej. Matura+ Matematyka Matura+ Matematyka dla Androida to świetna aplikacja do nauki nie tylko matematyki, ale przede wszystkim rozwiązywania testów maturalnych na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.