Sky Track

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sky Track to efektowne i emocjonujące wyścigi odbywające się na futurystycznych trasach któregoś z miast przyszłości. Spiralne tory, szalone tempo rozgrywki, ciągła walka i dążenie do rozbudowy i unowocześniania swojego bolidu to główne cechy z jakimi spotkamy się w prezentowanym tytule.

W grze stajemy do współzawodnictwa z komputerowymi graczami ścigając się po krętych torach, na których spotkać można szereg pułapek i niemiłych niespodzianek. Grę rozpoczynamy z poziomu początkującego, po to by z każdym wyścigiem nabierać coraz większego doświadczenia, a wraz z nim zdobywać kolejne trofea oraz gotówkę, dzięki której podniesiemy standard swojego bolidu. To z kolei zwiększy z każdym następnym wyścigiem nasze szanse na lepszą lokatę i ogólny wynik w prezentowanym w grze rankingu .

Naszym głównym celem oprócz powiększania zdobyczy punktowej, jak już wspomniano, jest ciągła modernizacja naszego pojazdu co w efekcie końcowym powinno pozwolić na ściganie się na najtrudniejszych trasach, gdzie przyznawane są najwyższe nagrody pieniężne. Oprócz stale zwiększającej się stawki wyścigu nasza rywalizacja staje się coraz bardziej dynamiczna, widowiskowa i porywająca. Na najtrudniejszych i najbardziej karkołomnych torach będziemy mogli doświadczyć całego systemu tricków i efektownych wyskoków urozmaicających dodatkowo całą rozgrywkę.

Przy wyborze poziomu trudności gry dla konkretnego wyścigu należy wziąć pod uwagę aktualny stan naszego wozu. Najważniejsze, by nie porywać się od razu na zbyt trudne zawody, gdyż może to skutkować odjęciem punktów i stopnieniem gotówki, na którą tak ciężko pracowaliśmy jeszcze przed chwilą. Zbyt łatwa rywalizacja zaś nie przyniesie oczekiwanych profitów i spowoduje, że czas gry mocno się wydłuży. Wybór więc należy do nas.

Sky Track to gra przeznaczona dla wielbicieli szybkiej jazdy i zawrotnego tempa rozgrywki. Połączenie niezwykle dynamicznych i bogatych w akcję wyścigów z dobrą grafiką 3D sprawi, że gra przypadnie do gustu nie tylko fanom gatunku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #5 13.10.2017 01:15

Ja natomiast bardzo chętnie poleciłbym fantastyczną grę o nazwie FLASHOUT 3D , tam są świetne pojazdy futurystyczne, trasy międzynarodowe : Katowice , Bruksela , Nowy York , Manchester , Berlin i Pekin . Poza tym różnego typu wersje wyścigów aż do pucharowych. Ja tą grę mam z ostatniego numeru PC Format 11/ 2017 . Polecam. Co wieczór wychodzę z Wirtualnej Polski i otwieram grę na pulpicie . Jest tylko jedna mała wada , przy dłuższym użytkowaniu gry tempo jazdy spowalnia. Mimo tego nie rezygnuję z ponownej jazdy.

Autor edytował komentarz w dniu: 14.10.2017 01:03
  #4 24.12.2012 10:53

gra ma potworne wymagania. na lapku i minimalnej grafice sie cielo:
corei3 2GB RAM, gt325M
no nic szukam czegos i nizszych wymaganiach sprzetowych.

pain3hp   6 #3 03.11.2012 15:46

Wczoraj kupiłem need for speed the run i mysle że ta gra która ma 17MB będzie lepsza niż ten żenujący popularny NFS, który gracza traktuje jak idiotę...

knuxfanwin8   7 #2 03.11.2012 11:15

To nie fair!!! Przeleli pracę GameHitZone,a i wyprodukowali sky track!!!!to było trochę nie mądre więc tu nazywa się Sky track a Firma GameHitZone wyprodukowała taką samą grę o nazwie Speed racers... niemądre zasady...a może wkleili zły napis aby oszukać???

  #1 02.11.2012 21:58

Według mnie ta gra ma duży potencjał, bardzo przyjemnie mi się w nią grało. Fajnie by było gdyby nadal była ulepszana, przydałby się również tryb Multiplayer.