r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SkyDrive z nieograniczonym miejscem na dokumenty i zdjęcia

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Prawdopodobnie już wkrótce Microsoft wprowadzi do SkyDrive możliwość przechowywania nielimitowanej ilości zdjęć i dokumentów pakietu Office.

Usługa SkyDrive zadebiutowała w 2007 roku. Obecnie umożliwia ona internautom przechowywanie do 25 GB danych "w chmurze", dzięki czemu wszystkie pliki są dostępne w dowolnym miejscu zapewniającym połączenie z Siecią. SkyDrive może być wykorzystywany między innymi do przechowywania plików utworzonych w Office Web Apps i dużych załączników Hotmail. Usługa służy także jako magazyn do przechowywania i synchronizowania zdjęć i dokumentów zgromadzonych na telefonie z systemem Windows Phone 7. Jak informuje serwis LiveSide, SkyDrive wzbogaci się wkrótce o możliwość nielimitowanego przechowywania zdjęć i dokumentów Office. Wszystkie pozostałe typy plików będą objęte aktualnym, 25 GB limitem danych. Zmiany te zostaną wprowadzone prawdopodobnie wraz z premierą Windows Live Wave 5.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.