r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SkyDrive z nieograniczonym miejscem na dokumenty i zdjęcia

Strona główna Aktualności

Prawdopodobnie już wkrótce Microsoft wprowadzi do SkyDrive możliwość przechowywania nielimitowanej ilości zdjęć i dokumentów pakietu Office.

Usługa SkyDrive zadebiutowała w 2007 roku. Obecnie umożliwia ona internautom przechowywanie do 25 GB danych "w chmurze", dzięki czemu wszystkie pliki są dostępne w dowolnym miejscu zapewniającym połączenie z Siecią. SkyDrive może być wykorzystywany między innymi do przechowywania plików utworzonych w Office Web Apps i dużych załączników Hotmail. Usługa służy także jako magazyn do przechowywania i synchronizowania zdjęć i dokumentów zgromadzonych na telefonie z systemem Windows Phone 7. Jak informuje serwis LiveSide, SkyDrive wzbogaci się wkrótce o możliwość nielimitowanego przechowywania zdjęć i dokumentów Office. Wszystkie pozostałe typy plików będą objęte aktualnym, 25 GB limitem danych. Zmiany te zostaną wprowadzone prawdopodobnie wraz z premierą Windows Live Wave 5.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.