Skype 2.5 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Można już pobrać przedpremierową wersję testową beta Skype 2.5 - popularnego programu do rozmów głosowych przez Internet.

Największą nowością jest bezpłatna usługa Skypecasts umożliwiającą dobre tworzenie konferencji, w których może uczestniczyć nawet 100 osób. Podczas konferencji osoby będące moderatorami mogą zabierać użytkownikom możliwość wypowiedzi bądź też całkiem usuwać z konferencji. Aby podczas dużej konferencji nie mylili się rozmówcy, ich zdjęcia będą wyświetlane gdy będą zabierać głos. Dzięki wprowadzonej integracji z Outlookiem można dzwonić przez SkypeOut bezpośrednio do osób z ksiązki adresowej Outlooka. Użytkownicy SkypeOut mogą wysyłać SMSy. Ponadto usprawniono zarządzanie zagranicznymi numerami telefonów - nie trzeba już pamiętać kodów krajów, wystarczy tylko wybrać odpowiedni kraj z listy. W nowym Skype zintegrowano płatności za SkypeOut oraz dzwonki.

Skype 2.5 beta można pobrać ze strony producenta. Podkreślamy, że program ma status beta i co za tym idzie, może działać niestabilnie.

Ostatnią stabilną wersję programu można natomiast pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie