Skype: snapchatowe nowości zmierzają na Windowsa

Strona głównaSkype: snapchatowe nowości zmierzają na Windowsa
10.07.2017 15:41
Skype: snapchatowe nowości zmierzają na Windowsa
Jan Mentel
Jan Mentel

Dla uczestników programu Windows Insider dostępna jest nowa wersja Skype'a, zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej. Wprowadzone zmiany są raczej kosmetyczne i można je traktować jak przygotowania przed większą aktualizacją. Jak informowaliśmy, ta ostatnia wprowadzona na iOS-a oraz Androida nie spotkała się z przychylnością użytkowników.

bEIIpnqt

Zdjęcie profilowe, szczegóły profilu oraz ustawienia zostały przeniesione na boczny pasek umieszczony po lewej stronie. Po kliknięciu na zdjęcie profilowe możliwa jest zmiana ustawień konta, z tego samego miejsca zmienimy też ustawienia aplikacji. Na samej górze pod samym zdjęciem wprowadzimy status. Niżej umieszczono też dwa przyciski Nie przeszkadzaj oraz Nie udostępniaj mojej obecności.

Dodatkowo czat otwiera się w osobnym małym okienku, co jest nowością w porównaniu z poprzednią wersją aplikacji. Kolejną funkcją, która Microsoft oddał w ręce insiderom do testów, jest możliwość udostępniania. Oznacza to, że w trackie rozmowy będziemy mogli dzielić się plikami.

350202067484501953

Na stabilną wersję przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać, wiemy jednak, że najnowsza jej wersja na iOS-a oraz Androida wywołała wiele kontrowersji. Przede wszystkim oskarżano Skype'a o upodobnienie się do Snapchata. Wersja na Windowsa może prezentować się nieco lepiej, jeżeli jej finalne wydanie zostanie wzbogacone o elementy Fluent Design.

bEIIpnqv

Najnowsza wersja Skype'a dostępna jest w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEIIpnrr