r   e   k   l   a   m   a
reklama

Skype 4.0 beta 2

Strona główna Aktualności

O autorze

W czerwcu Skype zaprezentował zupełnie odmienioną wersję oprogramowania. Od tego czasu firma poświęciła wiele czasu i wysiłku, aby udoskonalić Skype. Działo się to głównie w oparciu o opinie przesyłane twórcom przez użytkowników.

Skype prezentując wersję 4.0 beta od początku był nastawiony na jej udoskonalanie i rozwijanie w kierunku, który będzie pożądany przez użytkowników. Między innymi dlatego w komunikatorze znalazł się specjalny odnośnik umożliwiający wyrażenie swojej opinii na temat Skype 4.0. Nowy Skype przetestowało ponad 350 000 osób, z tego ponad 50 000 wyraziło swoją opinię na temat nowej wersji (ankieta, link w oprogramowaniu i poprzez komentarze na blogach i forach).

Najbardziej krytykowany był brak trybu kompaktowego - w Skype 4.0 beta 1 program wyświetlał się wyłącznie w trybie pełnoekranowym. Generalnie jednak wyniki przeprowadzonej przez Skype ankiety pokazały, że około 70 procentom użytkownikom testującym nową wersję Skype, podoba się ona bardziej od poprzedniej.

Po kilku miesiącach od premiery wersji 4.0 Skype wprowadził kolejne zmiany, zgodnie z sugestiami użytkowników. Skype 4.0 beta 2 przede wszystkim ponownie daje możliwość dowolnego zmieniania rozmiaru okna (opcja wygląd kompaktowy). Wprowadzono także grupy kontaktów i powiadomienia o zdarzeniach. Więcej informacji na temat Skype 4.0 beta 2 oraz dostępnych jest na stronie producenta.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów