r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slip Away 3.3.5

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Slip Away to gra zręcznościowa, osadzona w świetnej szacie graficznej. Sterujemy w niej wirtualną meduzą, nurkując w morskiej toni i starając się uniknąć wielu przeszkód.

W grze sterujemy małą meduzą, płynąc przez podwodny labirynt. Jest on najeżony przeszkodami, m.in. minami, zamykającymi się bramkami, młotami, kolcami na ścianach tuneli i wieloma innymi. Zderzenie z przeszkodą zakończy naszą zabawę.

Sterujemy, skręcając w lewo lub w prawo, starając się nadać meduzie odpowiedni kierunek ruchu. Ponadto, nasza postać nie może pozostać bez ruchu, bo upadek na dno zakończy grę. W trakcie podróży pod wodą będziemy zbierać złote elementy, które posłużą jako wirtualna waluta do zakupu nowych meduz.

Aplikacja oferuje świetną, bardzo wciągającą rozgrywkę. Do tego ma bardzo ładną dla oka, kolorową i pełną płynnych animacji szatę graficzną, a także muzykę: producent gry zaleca, aby rozrywce oddawać się ze słuchawkami na uszach.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć, płacąc ok. 2 euro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Slip Away: zostań meduzą i nie daj się zniszczyć

2
23.06.2016  •  Łukasz Maślanka

To gra, która cieszy się coraz większą popularnością w sklepie App Store. W Slip Away możemy wcielić się w meduzę i wędrować przez podwodne tunele, unikając wielu przeszkód na naszej drodze. Zadanie do łatwych nie należy, a wszystko przez wymyślne przeszkody, które zawarli w grze jej twórcy. W naszej bazie programów dla systemu iOS codziennie pojawiają się nowe pozycje. Ale dawno nie odkryliśmy tak ładnej dla oka, a przy tym wciągającej aplikacji. Slip Away ma spore szanse, by zająć wysokie miejsce w rankingu najbardziej popularnych programów dla smartfonów z jabłkiem na obudowie. W grze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.