Słowo Mania Słowo Mania 1.0.20

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Słowo Mania to gra słowna dla fanów krzyżówek i łamigłówek.

Krzyżówki na ekranie smartfona

Osoby, które rozwiązały wcześniej niejedną papierową krzyżówkę czy wykreślankę, w Słowo Manii poczują się jak w domu. Zasady są bardzo proste. U dołu ekranu widzimy rozrzucone litery i musimy połączyć je ze sobą (przesuwając oczywiście palcem po ekranie smartfona lub tabletu) tak, by utworzyły wyraz. To na początku, bo potem jeden wyraz dołącza do drugiego, tworząc krzyżówkę widoczną na górze.

W razie problemów - podpowiedzi

Słowo Mania zawiera system podpowiedzi. Możemy poznać np. jedną literę wyrazu, który powinniśmy odgadnąć lub też przetasować litery, dzięki czemu być może uda nam się szybciej znaleźć rozwiązanie zagadki. Oczywiście nie można korzystać ze wskazówek bez końca, bo za przechodzenie kolejnych etapów nagradzani jesteśmy monetami pozwalającymi na ułatwienie sobie zabawy.

Za darmo, ale z mikropłatnościami

Co istotne, monety możemy zdobyć nie tylko w samej grze poprzez zaliczanie poziomów i oglądanie reklam, ale także kupić za prawdziwe pieniądze (dzięki nim wyłączymy również wspomniane reklamy). Słowo Mania jest bowiem jedną z wielu darmowych produkcji na urządzenia mobilne, które posiadają wbudowane mikropłatności.

Kluczowe cechy gry:

  • gra słowna dla graczy w różnym wieku
  • rozwiązywanie krzyżówek z dostępnych liter
  • system podpowiedzi
  • bezpłatna, ale z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!