iOSGryLogiczne i karcianeSłowo Mania
Słowo Mania ikona

Słowo Mania1.0.2

  • Slider item
  • Slider item

Słowo Mania to gra słowna dla fanów krzyżówek i łamigłówek.

Osoby, które rozwiązały wcześniej niejedną papierową krzyżówkę czy wykreślankę, w Słowo Manii poczują się jak w domu. Zasady są bardzo proste. U dołu ekranu widzimy rozrzucone litery i musimy połączyć je ze sobą (przesuwając oczywiście palcem po ekranie smartfona lub tabletu) tak, by utworzyły wyraz. To na początku, bo potem jeden wyraz dołącza do drugiego, tworząc krzyżówkę widoczną na górze.

Słowo Mania zawiera system podpowiedzi. Możemy poznać np. jedną literę wyrazu, który powinniśmy odgadnąć lub też przetasować litery, dzięki czemu być może uda nam się szybciej znaleźć rozwiązanie zagadki. Oczywiście nie można korzystać ze wskazówek bez końca, bo za przechodzenie kolejnych etapów nagradzani jesteśmy monetami pozwalającymi na ułatwienie sobie zabawy.

Co istotne, monety możemy zdobyć nie tylko w samej grze poprzez zaliczanie poziomów i oglądanie reklam, ale także kupić za prawdziwe pieniądze (dzięki nim wyłączymy również wspomniane reklamy). Słowo Mania jest bowiem jedną z wielu darmowych produkcji na urządzenia mobilne, które posiadają wbudowane mikropłatności.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań32
Data aktualizacji26 sty 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Słowo Mania ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)