Smart AudioBook Player

Strona główna Android Rozrywka i hobby Odtwarzacze audiobooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Smart AudioBook Player powinien zainteresować wszystkich miłośników audiobooków. Jeżeli aplikacje dedykowane konkretnym sklepom nie spełniają twoich oczekiwań, możliwe, że rozwiązaniem będzie właśnie ta aplikacja.

Dzięki Smart AudioBook Player uzyskamy dostęp do audiobooków zgromadzonych na naszym urządzeniu. Aby uniknąć problemów z innymi plikami muzycznymi, najlepiej zgrać książki do jednego folderu i ustawić go jako domyślny. Do pełni szczęścia brakuje jedynie możliwości pobierania i słuchania audiobooków z chmury.

Interfejs jak i funkcje programu zostały dostosowane do specyfiki słuchania książek. Nie zabrakło między innymi opcji zwiększania prędkości czytania, czy też dynamicznego przewijania. A to tylko część z możliwości. Opcje pełne są drobnych ustawień, które pozwolą lepiej dopasować zarówno wygląd jak i interfejs oraz zachowanie programu do naszych potrzeb.

Skoro już mowa o wykonaniu, Smart AudioBook Player wygląda przeciętnie. Jak solidne narzędzie, ale nic więcej. Sporym ułatwieniem jest polska wersja językowa.

W wersji darmowej mamy dostęp jedynie do podstawowych opcji. Zakup premium to wydatek około 6 zł. Autor udostępnia nam je na 30 dni za darmo, dzięki czemu każdy może przekonać się sam czy dodatkowe opcje są mu potrzebne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 12.01.2018 13:10

Fajna apka. Sporo funkcji. Ale minusem jest blokowanie po uruchomieniu programu zapisu na kartę SD. Nie mogę zrobić zdjęcia do póki nie zresetuje telefonu, albo przynajmniej nie przeinstaluje karty. Chyba, że tylko w moim androidzie tak jest (XPERIA XA1)

  #3 08.08.2017 20:39

Korzystam od lat, najlepsza apka do książek jaką miałem, a słucham codziennie minimum 2 godz. (w drodze).
Najlepiej wydane 2$.

  #2 09.01.2016 23:30

Swego czasu był w GooglePlay Akimbo Player, niestety od pewnego czasu go już nie ma - miał wszystkie funkcje smarta a był za free...

  #1 30.07.2015 23:22

Genialne urządzenie,
przyspieszanie czytania
dodawanie zakładek w wypadku słuchania wielu książek na raz
prezenacja czasu już przeczytanych rozdziałów oraz ile zostało do końca książki
funkcja drzemki
i wiele innych ... to co prawda w funkcji płatnej ale w zasadzie to tylko 2usd ...
Bardzo polecam