Smart DNS Changer & MAC Address Changer 4.7.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Smart DNS Changer & MAC Address Changer to darmowy program, który oferuje możliwość zmiany ustawień DNS, a także adresu MAC karty sieciowej.

Narzędzie powstało z myślą o użytkownikach chcących uzyskać dostęp do witryn sieciowych zablokowanych w ich lokalizacji geograficznej z rozmaitych względów. Po zmianie ustawień DNS za pomocą aplikacji Smart DNS Changer & MAC Address Changer możemy cieszyć się wszystkimi stronami internetowymi zablokowanymi wcześniej przez serwer DNS naszego dostawcy usług sieciowych.

Za sprawą Smart DNS Changer & MAC Address Changer użytkownik ma również możliwość zmiany adresu MAC karty sieciowej, co pozwala na ominięcie rozmaitych ograniczeń. Jednocześnie w dowolnym momencie istnieje opcja przywrócenia dawnego adresu MAC karty sieciowej.

Smart DNS Changer & MAC Address Changer adresowany jest także do rodziców, które zamierzają ochronić dzieci surfujące po sieci, by nie natknęły się na treści przeznaczone dla dorosłych odbiorców (funkcja Kid Shield) – system wykorzystuje filtrowanie serwerów DNS. Istotne jest także bezpieczeństwo użytkownika, dzięki czemu opisywany program chroni komputer przed wirusami i innymi niebezpieczeństwami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!