SmartFix 1.6.8

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartFix Tool to narzędzie do automatycznego rozwiązywania problemów (w tym usuwania złośliwego oprogramowania) w komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Aplikacja integruje się z Menu Start, ale jest dostępny również w czasie rozruchu "okienek" po wciśnięciu przycisku F8, dzięki czemu można zrobić z niego użytek także w razie kryzysowej sytuacji. SmartFix Tool radzi sobie z podejrzanymi i niebezpiecznymi plikami, które nie zostały odnalezione przez standardowe oprogramowanie antywirusowe.

SmartFix Tool oferuje możliwość naprawienia komputera z poziomu środowiska odzyskiwania systemu. W tym trybie następuje zresetowanie komputera i rozwiązanie zaistniałych problemów. Za pomocą opisywanego narzędzia zlikwidujemy nieprawidłowości dostrzeżone podczas korzystania z sieci, jak również pobierzemy dodatkowe programy, takie jak: Autoruns, CureIt i AdwCleaner.

Warto dodać, że z poziomu oficjalnej strony producenta programu SmartFix Tool możemy przesłać wybrane pliki do analizy i dodać je do białej lub czarnej listy. Każdy taki plik musi mieć odpowiednie rozszerzenie (jpg, gif, png, 7z, rar, zip, exe, dll, sys, txt, log) i ważyć nie więcej niż 200 MB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Astor44   3 #1 23.07.2018 10:49

Szczerze polecam jako proste w obsłudze narzędzie do:
- skonfigurowania klawisza F8 dla uruchamiania awaryjnego we wszystkich systemach;
- przywrócenia standardowych ustawień połączenia z internetem, szczególnie w przypadku uszkodzenia spowodowanego infekcją;
- podstawowego zeskanowania komputera narzędziami online, anty-wirusowymi i anty-śmieciowymi (KVRT, AdwCleaner, ESET online);
- uruchomienia narzędzia Autorun i skonfrontowania aplikacji i procesów startujących z systemem ze stroną analizatora VirusTotal.
Uwaga podczas instalowania! Instalator proponuje zupełnie zbędne (moim zdaniem) oprogramowanie. Radzę zrobić 3x Decline!

Autor edytował komentarz w dniu: 23.07.2018 11:37