r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smartfony od Lenovo z Windows Phone 8.1 jeszcze w tym roku

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Microsoft, wraz z nową odsłoną systemu i odświeżonymi zaleceniami wymagań sprzętowych smartfonów, chce zapewnić jak największy wachlarz telefonów z Windows Phone 8.1. Wiemy już, że pojawią się ponownie urządzenia od LG oraz od nowych firm jak Blu czy K-Touch. Dziś dowiedzieliśmy się, że Lenovo planuje wydanie smartfona z mobilnym Windowsem jeszcze w tym roku.

Prezes grupy Lenovo, Liu Jun, zapewnił, iż urządzenia z Windows Phone 8.1 ujrzą światło dzienne w tym roku kalendarzowym. Nie znamy jeszcze specyfikacji sprzętowej poszczególnych urządzeń, ale znając dorobek firmy na polu smartfonów, możemy już coś przypuszczać. Tak jak ma to miejsce w przypadku sprzętu opartego na Androidze, spodziewać się możemy wysokiej jakości smartfonów po bardzo przystępnych cenach.

Lenovo po zdominowaniu rynku PC, w którym nikt nie upatrywał szans na wzrost zysków, śmiało kroczy ku zaistnieniu w świecie smartfonów. Urządzenia z Androidem tego producenta zostały przyjęte bardzo ciepło i zapewne podobnie będzie ze sprzętem mobilnym działającym z Windows Phone. Warto wspomnieć także, że Lenovo planuje również wypuszczenie w tym roku gadżetów pokroju smartwatchy czy opasek sportowych. Czyżby Chińczycy szykowali się na podbój rynku urządzeń przenośnych?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.