r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SmokSmog 1.9.7

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

SmokSmog to aplikacja dedykowana mieszkańcom małopolski, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Zawiera aktualne informacje o stanie zanieczyszczenia powietrza dla najważniejszych miast regionu, pobierane ze stron wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska.

Zaraz przy pierwszym uruchomieniu aplikacja na podstawie naszej lokalizacji stara się dopasować odpowiedni region. Gdyby jest to niemożliwe, możemy skorzystać z listy i ręcznie wskazać miejscowość (bądź jej część), z której dane chcemy monitorować.

r   e   k   l   a   m   a

Ilość i aktualny stan danych zanieczyszczeń zależy od informacji dostarczanych przez wojewódzki inspektora ochrony środowiska. Na ekranie głównym widzimy dobrze przygotowane podsumowanie. Wybierając daną substancję otrzymujemy bardziej szczegółowy opis odnośnie jej powstawania i działania.

Wśród zalet aplikacji należy także wspomnieć o ładnym i intuicyjnym interfejsie. Zabrakło jednak widgetu oraz powiadomień o przekroczeniu dopuszczalnej normy zanieczyszczeń. SmokSmog dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SmokSmog otworzył źródła. Przetestuj nową betę na Androida lub Windowsa

33
OPROGRAMOWANIE 30.01.2017 | Anna Rymsza

Dla wszystkich zainteresowanych smogiem i stanem powietrza w najbliższej okolicy mam świetną wiadomość od autorów aplikacji SmokSmog. Projekt został otwarty i każdy może przejrzeć jego źródła, a ponadto dostępne są wersje testowe kolejnej generacji aplikacji. Po kilku miesiącach braku aktywności projekt SmokSmog znów ruszył do przodu. W naszej bazie aplikacji znajdziecie wersje beta aplikacji dla Androida i Windowsa (uniwersalna dla desktopów i mobilnych), prezentujące dane ze stacji w województwach: małopolskim, śląskim, dolnośląskim i opolskim. Dane pochodzą z wojewódzkich…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.