SmokSmog SmokSmog 1.9.7

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

SmokSmog to aplikacja dedykowana mieszkańcom małopolski, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Zawiera aktualne informacje o stanie zanieczyszczenia powietrza dla najważniejszych miast regionu, pobierane ze stron wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska.

Zaraz przy pierwszym uruchomieniu aplikacja na podstawie naszej lokalizacji stara się dopasować odpowiedni region. Gdyby jest to niemożliwe, możemy skorzystać z listy i ręcznie wskazać miejscowość (bądź jej część), z której dane chcemy monitorować.

Ilość i aktualny stan danych zanieczyszczeń zależy od informacji dostarczanych przez wojewódzki inspektora ochrony środowiska. Na ekranie głównym widzimy dobrze przygotowane podsumowanie. Wybierając daną substancję otrzymujemy bardziej szczegółowy opis odnośnie jej powstawania i działania.

Wśród zalet aplikacji należy także wspomnieć o ładnym i intuicyjnym interfejsie. Zabrakło jednak widgetu oraz powiadomień o przekroczeniu dopuszczalnej normy zanieczyszczeń. SmokSmog dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!