r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SmokSmog beta

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda

SmokSmog to aplikacja prezentująca informacje o smogu i stanie powietrza, na podstawie pomiarów z województw: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Dane pochodzą z wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja na podstawie lokalizacji stara się dopasować odpowiedni region i znaleźć najbliższą stację pomiarową. Gdyby jest to niemożliwe, możemy skorzystać z listy i ręcznie wskazać miejscowość (bądź konkretne stacje), z których dane chcemy monitorować. Program zaprezentuje czytelne na pierwszy rzut oka podsumowanie, które pozwoli zorientować się w sytuacji na zewnątrz. Ponadto każda z substancji została szczegółowo opisana i można w programie zapoznać się z niebezpieczeństwem, jakie za sobą niesie wdychanie jej w nadmiernych ilościach.

Ilość i aktualny stan danych zanieczyszczeń zależy od informacji dostarczanych przez WIOŚ i możliwości technicznych stacji pomiarowych.

SmokSmog dostępny jest za darmo, nie wyświetla i nie będzie wyświetlał reklam..

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SmokSmog otworzył źródła. Przetestuj nową betę na Androida lub Windowsa

33
OPROGRAMOWANIE 30.01.2017 | Anna Rymsza

Dla wszystkich zainteresowanych smogiem i stanem powietrza w najbliższej okolicy mam świetną wiadomość od autorów aplikacji SmokSmog. Projekt został otwarty i każdy może przejrzeć jego źródła, a ponadto dostępne są wersje testowe kolejnej generacji aplikacji. Po kilku miesiącach braku aktywności projekt SmokSmog znów ruszył do przodu. W naszej bazie aplikacji znajdziecie wersje beta aplikacji dla Androida i Windowsa (uniwersalna dla desktopów i mobilnych), prezentujące dane ze stacji w województwach: małopolskim, śląskim, dolnośląskim i opolskim. Dane pochodzą z wojewódzkich…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.