Snappy Driver Snappy Driver 1.20.0

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Snappy Driver to niewielkie narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami - dzięki niemu nie tylko upewnimy się, że posiadamy zainstalowane oprogramowanie do każdego zamontowanego w komputerze komponentu lub urządzenia, ale również łatwo zaktualizujemy starsze wersje sterowników.

Dużym plusem aplikacji jest to, że zajmuje niewiele miejsca (nieco ponad 2MB po wypakowaniu) i nie wymaga instalacji. Wszystko czego potrzeba, to ściągnąć spakowane archiwum, wypakować program i z miejsca można sprawdzić stan zainstalowanych w systemie sterowników. Snappy Driver może i nie należy do przesadnie ładnie wyglądających aplikacji, ale pomimo to jest prosty w obsłudze i nawet osoba niedoświadczona poradzi sobie z jego obsługą, zwłaszcza iż twórca postarał się o wbudowanie wielu wersji językowych - w tym oczywiście nie mogło zabraknąć języka polskiego.

Pomimo interfejsu, który przypomina nieco czasy minione, Snappy Driver posiada dość sporo opcji pozwalających na zarządzanie sterownikami. Możemy za pomocą panelu eksperta zdecydować, co robić w przypadku znalezienia nowszych wersji, czy program ma brać pod uwagę brakujące oprogramowanie do urządzeń, czy też wybrać jeden z dostępnych motywów kolorystycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, wykrywa wszystkie sterownik, prosta obsługa
Nie zauważyłem
ocena użytkownika
26.12.2018 15:57 • Recenzja do wersji 1.18.11

Na mój laptop VAIO z 2007r. i Windows Vista ściągnął 48 sterowników . Przy jednym sterowniku nawet zasugerował i podał starszą wersję.
Laptop od dwóch tygodni zasuwa po aktualizacji sterowników. Szczerze polecam i nie szukajcie płatnych ,bo te ściągają po parę ster. i żądają kasy .

Darmowy, wykrywa wszystkie sterownik, prosta obsługa
Nie zauważyłem
ocena użytkownika
06.07.2016 18:31 • Recenzja do wersji R458

Program ma przejrzysty interfejs z pełną możliwością wyboru sterownika do zainstalowania.
Możliwość zrobienia punktu przywracania systemu, oraz posiada rozbudowany tryb eksperta.
Ocena: 5/5 Program spełnił moje oczekiwania