Snappy Driver 1.18.0.9

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Snappy Driver to niewielkie narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami - dzięki niemu nie tylko upewnimy się, że posiadamy zainstalowane oprogramowanie do każdego zamontowanego w komputerze komponentu lub urządzenia, ale również łatwo zaktualizujemy starsze wersje sterowników.

Dużym plusem aplikacji jest to, że zajmuje niewiele miejsca (nieco ponad 2MB po wypakowaniu) i nie wymaga instalacji. Wszystko czego potrzeba, to ściągnąć spakowane archiwum, wypakować program i z miejsca można sprawdzić stan zainstalowanych w systemie sterowników. Snappy Driver może i nie należy do przesadnie ładnie wyglądających aplikacji, ale pomimo to jest prosty w obsłudze i nawet osoba niedoświadczona poradzi sobie z jego obsługą, zwłaszcza iż twórca postarał się o wbudowanie wielu wersji językowych - w tym oczywiście nie mogło zabraknąć języka polskiego.

Pomimo interfejsu, który przypomina nieco czasy minione, Snappy Driver posiada dość sporo opcji pozwalających na zarządzanie sterownikami. Możemy za pomocą panelu eksperta zdecydować, co robić w przypadku znalezienia nowszych wersji, czy program ma brać pod uwagę brakujące oprogramowanie do urządzeń, czy też wybrać jeden z dostępnych motywów kolorystycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, wykrywa wszystkie sterownik, prosta obsługa
Nie zauważyłem
ocena użytkownika

Program ma przejrzysty interfejs z pełną możliwością wyboru sterownika do zainstalowania.
Możliwość zrobienia punktu przywracania systemu, oraz posiada rozbudowany tryb eksperta.
Ocena: 5/5 Program spełnił moje oczekiwania

06.07.2016 18:31 | Recenzja do wersji R458
Dokładność programu
jeszcze nie zauważyłem
ocena użytkownika

Testuję ten program na 4 komputerach już miesiąc i nie widzę żadnych błędów.
- Dotąd używałem tylko Driver Booster 3.4.
Nie trzeba instalować. Tylko wybrać wcześniej jaki system 32 czy 64 bit.
Uważam ten program za najlepszy.
Zacząć trzeba od Indeks i trochę poczekać.
A potem można wybrać co chce się zainstalować.
Warto.

14.06.2016 11:38 | Recenzja do wersji R454