Soccer Stars Soccer Stars 5.2.2

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Soccer Stars to dwuwymiarowa gra dla fanów piłki nożnej. Można ją pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale w toku rozgrywki pojawi się opcja kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Dla jednego i wielu graczy

W grze Soccer Stars otrzymujemy zarówno tryb rywalizacji przeciwko sztucznej inteligencji, jak i możliwość rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem internetu. Proste zasady i nieskomplikowane sterowanie sprawiają, że opisywana produkcja adresowana jest do wszystkich posiadaczy smartfonów i tabletów (nawet tych, którzy nie mają na co dzień do czynienia z elektroniczną rozrywką).

Graj ze znajomymi i nie tylko

Soccer Stars umożliwia zalogowanie się do swojego konta na Facebooku i rzucenie wyzwania znajomym. Nie musimy grać jednak wyłącznie z nimi, bo w sieci natrafimy na wielu przypadkowych graczy z całego świata. Będziemy mogli wziąć udział w zwykłych meczach oraz regularnie organizowanych turniejach online.

Uwaga!

Rozpoczynając swoją przygodę z Soccer Stars warto pamiętać o wspomnianych już mikropłatnościach, bowiem ceny transakcji cyfrowych wahają się w granicach od 2,99 do – uwaga! – nawet 599,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra dla fanów piłki nożnej
  • prosta do zrozumienia, trudna do perfekcyjnego opanowania
  • zabawa przeciwko SI i innym graczom
  • turnieje online
  • za darmo (mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!