SoftActivity Keylogger 8.2.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftActivity Keylogger to niewielkie narzędzie, które działając w ukryciu rejestruje informacje o aktywności użytkownika na komputerze. Kierowane ono jest do zastosowań domowych i daje możliwość zapisywania wielu czynności wykonywanych podczas codziennej pracy z komputerem.

Z pomocą tego prostego w obsłudze programu sprawdzimy jakie operacje wykonywane są na komputerze przez pociechy lub współpracowników podczas naszej nieobecności. Narzędzie potrafi rejestrować informacje o każdej uruchamianej aplikacji, czasie pracy z nią, historii odwiedzanych stron, wysłanych/odebranych wiadomościach e-mail, rozmowach realizowanych przez komunikatory internetowe, a nawet wprowadzanych przy użyciu klawiatury znakach.

Nie zabrakło również mechanizmu tworzenia zrzutów ekranu, generowania złożonych raportów o aktywności i ich wysyłana na wskazany adres e-mail. SoftActivity Keylogger pozwala także rejestrować wszystkie operacje wykonywane na plikach oraz monitorować dyski sieciowe i wymienne, podłączane do komputera. Co istotne, narzędzie działa w tle, informacje o procesach z nim związanych nie są wyświetlane w menedżerze zadań systemu Windows, a dostęp do opcji konfiguracyjnych chroniony jest hasłem (definiowanym podczas instalacji).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 3 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
adrian94   1 #6 24.08.2018 21:19

Jak ktoś chce mieć prawdziwego Keyloggera a nie jakiś emulator to polecam strone http://www.skrypt.shop

marciano2222   12 #5 21.04.2016 16:54

Program cudo polecam i powiem od razu że Norton też nie widzi w nim problemu jest czysty

  #4 29.01.2014 10:00

Korzystałem z niego by sprawdzić dorastającą córkę, a okazało się ze żona była nie w porządku. Dziś jestem rok po rozwodzie, dane posłużyły za dowód w sądzie, uzyskałem opiekę nad dziećmi. Polecam ten program, dzięki niemu naprostowalem swoje życie :)

Miszkurka2000   17 #3 09.01.2014 09:46

A jak na takie oprogramowanie zapatrują się programy antywirusowe? No weźmy chociażby Microsoft Security Essentials.

Karol Kurczuk   10 #2 07.10.2013 14:04

@Anty-N.S.A & Anty-P.R.I.S.M (PRISM ). (niezalogowany): Zależy jak należy rozumieć słowo inwigilacja. Dla mnie takie programy mają jak najbardziej sens. Dzięki takim programom jak ten wiem co dzieję się na komputerze

  #1 06.10.2013 12:26

Brawo Brawo i jeszcze raz BRAWO .ten program to zwykły Keylogger który to służy do inwigilacji i szpiegowania użytkowników komputera . śledzi poczynania użytkowników na komputerze jak i w internecie .przechwytuje loginy i hasła ,adresy e-mail ,numery komunikatorów np GG,Historię przeglądania z przeglądarek ,pamięć cache ,oglądane filmy w internecie oglądane zdjęcia w internecie foty ,foteczki i obrazki z paniami ,przechwytuje wszystko co się pisze i co się gada .następnie poprzez ukryte opcję wysyła to do Amerykańskiego PRISM ,NSA ,FBI ,CIA itd i tym podobnych firm od inwigilacji i szpiegowania .jeszcze wszystko z Skype'a przechwytuje i z komunikatorów innych też .
Dodatkowo ten program kosztuje i to wcale nie mało kasy .czyli nie dość że szpieguje i inwigiluje to jeszcze każą sobie za niego płacić i to bardzo dużo .
TEN PROGRAM TO TOTALNE DNO I PORAŻKA dlatego że jest to inwigilator .