SokoSolve Sokoban 1.3.50 Beta

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SokoSolve Sokoban to kolejna bezpłatna propozycja dla tych graczy komputerowych, którzy tęsknią za starymi dobrymi czasami przestawiania elementów na kolejnych, coraz bardziej skomplikowanych poziomach. Darmowy klon dawnego hitu oferuje oczywiście dużo lepszą oprawę graficzną, do tego wzbogaconą dynamiczną muzyką w tle, motywującą do wysilania szarych komórek. Są też narzędzia dla fanów gatunku.

Zasady zabawy pozostały niezmienne. Na każdym z poziomów sympatyczny bohater napotyka klejnoty, które należy przepchnąć na specjalne zielone pola. Układ zostanie rozwiązany, kiedy wszystkie czerwone diamenty znajda się na swoich miejscach. Im dalej, tym oczywiście trudniej, ale wszelkie dostępne w grze łamigłówki sytuacyjne są do wypracowania. Ostatni ruch da się standardowo cofnąć, a ponadto z lewej strony mamy 5 skrótów, pod które przypiszemy wybrane ruchy, by móc do nich potem wrócić.

Grać można z użyciem klawiatury lub po prostu klikać myszką tam, gdzie ma poruszyć się postać. SokoSolve, trochę jak nazwa wskazuje, daje dodatkowo dostęp do systemu automatycznego rozwiązywania układów. Przydaje się on nie tylko w samej grze, ale też do sprawdzania, czy etap przygotowany własnoręcznie w dołączonym prostym edytorze (z trybem graficznym lub, co ciekawe, tekstowym) jest dobrze zaprojektowany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!