Songbird Songbird 2.2.0 Build 2453

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja łączy w sobie funkcję odtwarzania plików multimedialnych z opcją przeglądania stron internetowych z poziomu jednego okna. Na uwagę zasługuje fakt, iż wbudowana przeglądarka stron WWW oparta jest na silniku Firefoxa.

Songbird jest projektem open source dostępnym na wiele platform. Podobnie jak Winamp, posiada wsparcie dla wielu skórek i dodatkowych wtyczek. Program odtwarza pliki MP3, AAC, OGG, FLAC, WMA, posiada polski interfejs oraz kilka opcji miksowania utworów. Nie jest to jednak pozycja, którą można by zaliczyć do tych, które zajmują mało zasobów systemowych.

Dodatkowym walorem aplikacji jest wbudowana wyszukiwarka utworów muzycznych pozwalająca na przesłuchanie fragmentu i kupienie MP3.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!