Sony na T-Mobile WGW 2017: PlayStation VR i nowe tytuły [Konkurs]

Strona główna Wideo Relacje

O autorze

Na tegorocznej edycji T-Mobile Warsaw Games Week Sony wystawiło jedno z największych stoisk - jego powierzchnia zajmuje ponad 1300 metrów kwadratowych, na których m.in. rozmieszczono 100 konsolowych stanowisk. Oczywiście w roli głównej występuje PlayStation ze specjalną strefą poświęconą VR.

Wirtualna rzeczywistość jest motywem przewodnim i Sony zdecydowanie poświęca jej najwięcej uwagi. W specjalnie wyznaczonej strefie na 20 stanowiskach zagramy w takie tytuły jak Farpoint czy Until Dawn: Rush of Blood. Producent obiecuje też zupełnie nowe produkcje wzbogacone o element VR.

.

Oczywiście oprócz VR do dyspozycji otrzymujemy Strefę 4K i HDR Gaming. Na PlayStation 4 Pro w najwyżej jakości obrazu zagramy w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, FIFA 18 czy Matterfall. Dodatkowo, żeby zwiększyć wrażenia wizualne, poszerzono zakres dynamiki, czyli zastosowano HDR.

Uzupełnieniem stoiska Sony jest strefa PlayLink, gdzie wyłącznie z pomocą smartfona czy tableta możemy zagrać z przyjaciółmi. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować m.in. zręcznościówkę Frantics, quiz Wiedza to potęga oraz thriller detektywistyczny Hidden Agenda.

Konkurs

Zgodnie z obietnicą mamy dla Was konkurs. W kilku zdaniach opiszcie grę, w którą chcielibyście zagrać na PlayStation VR. Trzy najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone kartami Sony PlayStation Plus. Pierwsze miejsce otrzyma voucher na 3 miesiące, pozostałe dwa nagrodzimy miesięcznymi kartami.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 17 października do północy. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek 19 października. Pod uwagę brane będą głosy zarejestrowanych czytelników naszego portalu i komentarze pod filmami na YouTubie

© dobreprogramy