r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sony stawia sprawę jasno — odetnie od usług zmodyfikowane PS3

Strona główna Aktualności

Po elektryzującej informacji, że klucze LV0 upubliczniono, a więc w sumie droga do definitywnego złamania konsoli PlayStation 3 stoi otworem, Sony nie śpieszyło się zbytnio z wystosowaniem oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Wobec coraz prężniej rozwijającej się „szarej strefy” i modyfikacji systemowych dla urządzenia, wreszcie wiemy jednak, czego się spodziewać — korzystający z przerobionych PS3 mają zostać na zawsze odcięci od usług.

Sprzętowy gigant zauważył wreszcie, że hakerzy wypuścili nowe nieautoryzowane oprogramowanie dla PlayStation 3, z którego korzystanie narusza warunki użytkowania konsoli oraz PlayStation Network i Sony Entertainment Network. Wobec tego ostrzega, iż będzie odbierać nieuczciwym konsumentom prawo do korzystania z dobrodziejstw usług online na PS3. Co ciekawe, Sony wspomina także, że „permanentnej terminacji” (wybaczcie zabawę słowami) da się uniknąć. Użytkownicy niedozwolonych rozwiązań muszą zaprzestać korzystania z nich i pokasować całe programowe „zło” i pirackie gry z konsoli, a będzie im odpuszczone...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.