Sound@home for Volumio 4.8b

Strona główna Android Dom Inteligentny dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sound@home for Volumio to aplikacja, która przeznaczona jest do zarządzania muzyką odtwarzaną w domu za pomocą systemu Volumio.

Po zainstalowaniu, program będzie wymagał konfiguracji. Bardzo ważne jest, aby smartfon lub tablet, na którym zainstalowaliśmy aplikację, był podłączony do tej samej sieci, w której pracuje urządzenie z systemem Volumio. W panelu konfiguracyjnym możemy też wskazać liczbę pomieszczeń w mieszkaniu lub w domu, w którym chcemy obsługiwać Volumio za pomocą urządzenia mobilnego, a także nadać każdemu z nich własną nazwę. Konieczne będzie też podanie adresu IP urządzenia z systemem Volumio. Po wskazaniu tych parametrów, aplikacja przeprowadzi proces konfiguracji samodzielnie, bez konieczności angażowania użytkownika.

Aplikacja działa w prosty sposób. Pozwala uruchamiać odtwarzanie muzyki, wstrzymywać lub wyłączać ją, przewijać kolejne utwory, a także zapętlać je lub odtwarzać ciągle tę samą piosenkę. Możemy też usuwać pliki, a także sterować głośnością.

Program przeznaczony jest wyłącznie do użytku prywatnego i nie w celach komercyjnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HiFiBerry: robimy z Raspberry Pi odtwarzacz muzyki HiFi

42
29.03.2016  •  Adam Golański

Wysokiej jakości dźwięk trafia pod strzechy. Nie trzeba być audiofilem, wydającym dziesiątki tysięcy złotych na sprzęt, by cieszyć się 24-bitowym audio z próbkowaniem 192 kHz bez zakłóceń. Oczywiście dla prawdziwych audiofili, to co tu przedstawimy będzie herezją, ale zwykłym użytkownikom można dziś śmiało polecić do odtwarzania muzyki Raspberry Pi z odpowiednią kartą dźwiękową. Pokażemy Wam, jak łatwo zamienić popularną Malinkę w niedrogi, programowalny odtwarzacz muzyki, który zapewni dostęp zarówno do lokalnej fonoteki jak i streamingu z Internetu. Oczywiście nikt nie zabrania odtwarzania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy