Tronsmart wprowadza trzy nowe produkty w 2021 roku podczas promocji marki AliExpress Fest

Tronsmart wprowadza trzy nowe produkty w 2021 roku podczas promocji marki AliExpress Fest

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Redakcja
19.01.2021 18:52, aktualizacja: 06.03.2024 22:06

Rok 2020 minął. Co osiągnąłeś w minionym roku? Jakie są twoje plany na 2021? Chcesz więcej ćwiczyć? A może chcesz gdzieś pojechać? Firma Tronsmart posiada w ofercie kilka ciekawych urządzeń, które pojawiły się w promocyjnych cenach.

No. 1 Tronsmart Apollo Q10 ANC – słuchawki z redukcją szumów

Wyposażone w hybrydową technologię aktywnej redukcji szumów, Apollo Q10 mogą zredukować do 35dB szumu z szerokiej i krótkiej częstotliwości. Opatentowana technologia oszczędzania energii sprawia, że słuchawki mogą działać nawet przez 100 godzin. Dla tych, którzy słuchają muzyki przez kilka godzin dziennie, kontakt z ładowarką średnio raz w miesiącu może być ogromną zaletą. Aby ułatwić obsługę, Apollo Q10 został zaprojektowany z dotykowym panelem sterowania. Nie musisz więc zdejmować słuchawek, gdy chcesz zmienić utwór lub dostosować głośność. Poza tym słuchawki współpracują z dedykowaną aplikacją. Dzięki niej możemy między innymi zmienić tryb EQ na swój ulubiony styl słuchania. Obecnie słuchawki kosztują niespełna 47 dolarów, co daje kwotę około 230 złotych.

Obraz

No. 2 Tronsmart Force 2 IPX7 – wodoodporny głośnik bluetooth

Przenośny głośnik Force z układem Qualcomm QCC3021 zapewnia zrównoważony i przejrzysty dźwięk. Tryb transmisji pozwala zsynchronizować ze sobą ponad 100 głośników Force 2 w tym samym czasie. Dzięki technologii SoundPulse, Force 2 zapewnia bardzo przyzwoitą moc wyjściową 30 W RMS z bogatym basem, a wszystko to w kompaktowym rozmiarze. Dwa pasywne radiatory zapewniają pulsujący dźwięk z mocnymi basami. Wodoodporność IPX7 pozwala zabrać ten głośnik w dowolne miejsce i o każdej porze. Bez względu na deszcz, pot, piasek czy zabrudzenia. Podczas promocji na AliExpress w dniach 25-27 stycznia cena głośnika to niecałe 58 dolarów czyli około 280 złotych.

Obraz

No. 3 Tronsmart Shadow 2.4GHz – bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Słuchawki Trnsmart Shadow z 50-milimetrowym przetwornikiem HD zapewniają odpowiedni dźwięk dla graczy. Obrotowy i odłączany mikrofon pozwala ustawić go w najlepszej pozycji, aby uzyskać najczystszy przekaz. Różnorodne efekty świetlne RGB rozświetlają nocną walkę w grach. Pianka z pamięcią i wyściełany pałąk zapewniają najwyższy komfort noszenia. Sprzęt jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, w tym: urządzeniami mobilnymi, tabletami, konsolami, komputerami PC, Xbox (wymagany jest kabel 3,5 mm) itp. 12 godzin odtwarzania zapewni Ci całą nocną rozgrywkę. Cena podczas promocji to niecałe 50 dolarów, czyli około 270 złotych.

Obraz

Powyższe promocje znajdziesz tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)