SpaceRun

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wielbiciele kultowej gry zręcznościowej SkyRoads dostali kolejny bezpłatny jej klon w postaci projektu SpaceRun. Na pierwszy rzut oka ta produkcja jest bardzo niepozorna, oferując schludną, lecz robiącą skromne wrażenie oprawę graficzną. Po nieco bliższym poznaniu dzieła okazuje się jednak, że nie szata zdobi rozgrywkę. Dzięki zastosowaniu kilku modnych dla współczesnych gier trików, ten darmowy tytuł bardzo szybko wciąga.

Samotna jednostka kosmiczna mknie po gwiezdnych drogach. Tutaj nic się nie zmieniło. Trasa generowana jest jednak za każdym razem losowo, więc zabawa nigdy się nie powinna się znudzić. Zwłaszcza że jest napędzana osiągnięciami. Za każdym razem mamy ich do zdobycia kilka, z jednym przewodnim, widocznym w rogu ekranu. Oznaczają zastrzyk gotówki, zaś na trasie porozrzucano dodatkowo złote monety.

W tym tkwi haczyk. Za zgromadzone fundusze można w sklepie wykupywać różnorakie ułatwienia. Da się zwiększyć częstotliwość występowania bonusów, takich jak magnes czy przyśpieszenie, długość oraz moc ich trwania, zmniejszyć liczbę groźnych bomb albo przykładowo podbić prawdopodobieństwo powrotu do gry po utracie życia. Dzięki temu rozwiązaniu, dodaniu zestawu celów do uzyskania, nie można się oderwać od PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!