reklama

Speed MP3 Downloader 2.6.3.6

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Speed MP3 Downloader to niezwykle popularne wśród użytkowników na całym świecie narzędzie, umożliwiające słuchanie oraz pobieranie muzyki na dysk komputera.

Program wyposażony został w dosyć ascetyczny, ale prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs graficzny. Według zapewnień twórców Speed MP3 Downloader posiada bazę ponad 100 milionów utworów wielu gatunków. Użytkownik może odnajdywać ulubione piosenki za pośrednictwem wbudowanej wyszukiwarki lub z katalogu, w którym poszczególne pozycje posegregowane zostały zgodnie z gatunkami muzycznymi. Aplikacja oferuje również ranking aktualnie najpopularniejszych utworów wśród jej użytkowników.

Speed MP3 Downloader pozwala na pobieranie wybranych utworów. Wśród opcji konfiguracyjnych znajdziemy jedynie funkcje do definiowania jakości pobieranych plików MP3.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na pobranie jedynie 5 utworów w maksymalnej jakości 128kbps.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
genes   1 #2 19.07.2016 10:40

Mam ten downloader od paru lat, spisuje się dobrze, ale od pewnego czasu (2016r.) przestał działać, strona http://www.speedmp3downloader.com nie działa, program opierał się zapewne na ich serwerach i dlatego nie działa. Wygląda na to, że firma umarła ... Czy ktoś wie jak mimo to uruchomić ten program?

Autor edytował komentarz w dniu: 19.07.2016 10:41
  #1 19.07.2016 10:21

Mam ten downloader ale strona http://www.speedmp3downloader.com nie działa, program, który opierał się zapewne na ich serwerach też nie działa. Wygląda na to, że firma umarła ...

reklama