SpeedItup Free

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SpeedItup Free to niewielkie i darmowe narzędzie do optymalizacji pracy komputera, bardzo popularne poza granicami naszego kraju. Dzięki niemu zwiększymy wydajność systemu Windows, zredukujemy zużycie pamięci RAM, oczyścimy dysk z tymczasowych danych generowanych przez przeglądarki, a także zdefragmentujemy wybrane partycje.

Program posiada estetyczny i stworzony z dużą dbałością interfejs graficzny. Główne okno SpeedItup Free dostarcza informacji o pamięci operacyjnej, pamięci wirtualnej i czasie pracy systemu, a także daje dostęp do modułów odpowiedzialnych za optymalizację oraz zwiększanie wydajności systemu. Znajdziemy tam również przycisk inicjujący działanie narzędzia i zakładki z konfiguracją poszczególnych modułów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 25.09.2017 15:56

Większość programów ,dodatków ,rozszerzeń szczególnie darmowych może nas szpiegować jeżeli będą chcieć to robić w jakimś celu taktycznym lub analitycznym . W najlepszym przypadku będą instalować tylko wyświetlacze reklam ,powiadomienia o zakupie produktu płatnego na zasadzie coś za coś . Nie zawsze można dodatkowy program w programie pominąć lub zaznaczyć ,że w danej chwili nie potrzebujemy dodatkowych składników z programu .Z reguły pobrane niechciane dodatki można usunąć z komputera ręcznie lub specjalnymi programami .Dla przykładu , zainstalowałem dodatek z rozszerzeń który wyświetlał mi reklamy produktu premium dość często .Napisałem do producenta to mi odpisał ,że jeżeli nie chcę aby reklamy pojawiały się to ma wybór - odinstalować program darmowy lub zakupić program płatny .Dodał ,że wydajemy spore pieniądze na serwery ,więc musimy na czymś zarobić .Z programu jestem zadowolony ,więc pozostawiłem go i strawię jakoś te wyskakujące reklamy i je tylko zamykam . I jeszcze jedno stwierdzenie przykładowe - nie zawsze aplikacje instalujące się dodatkowo są szkodliwe a raczej są dla internauty niechciane a to jest różnica szkodliwy czy niechciany . Jakiś inny program np. z toolbarem czy bez jest dobry ale ktoś zapomniał odznaczyć w trakcie instalacji dodatek ,nie doczytał ,nie pobrał właściwego a następnie napisał ,że to badziewie . Wyczyszczenie ze spamu i z dyskusyjnych aplikacji to nie jest żadna sensacja to jest normalka w obsłudze komputera ,zdarza się i trzeba tego nauczyć się robić ,więc namęczyłeś ale usunąłeś samemu. Podobnie odinstalowanie z pytaniem jak to odinstalować bo jak wiadomo z niektórymi programami są problemy . To też nie jest żadne odkrycie ale większości udaje się prawidłowo odinstalować lub dokładnie ,w całości ,bez resztek w systemie a pozostałym pozostaje szukanie wiedzy w internecie lub pomocy na miejscu .

  #2 23.03.2014 13:54

jak to odinstalować, właśnie próbuję się tego pozbyć

  #1 01.11.2013 20:28

Już nigdy więcej nie pobiorę od was "nowego" programu. Przez tę aplikację musiałem się sporo namęczyć aby wyczyścić go ze spamu i szkodliwych aplikacji instalujących się z tym beznadziejnym programem. ON INSTALUJE PC OPTIMIZER! który jest programem szpiegowskim! Czy ktoś u was sprawdza te programy - przed dodaniem?