r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SpeedItup Free 10.00

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SpeedItup Free to niewielkie i darmowe narzędzie do optymalizacji pracy komputera, bardzo popularne poza granicami naszego kraju. Dzięki niemu zwiększymy wydajność systemu Windows, zredukujemy zużycie pamięci RAM, oczyścimy dysk z tymczasowych danych generowanych przez przeglądarki, a także zdefragmentujemy wybrane partycje.

Galeria programu

Program posiada estetyczny i stworzony z dużą dbałością interfejs graficzny. Główne okno SpeedItup Free dostarcza informacji o pamięci operacyjnej, pamięci wirtualnej i czasie pracy systemu, a także daje dostęp do modułów odpowiedzialnych za optymalizację oraz zwiększanie wydajności systemu. Znajdziemy tam również przycisk inicjujący działanie narzędzia i zakładki z konfiguracją poszczególnych modułów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 23.03.2014 13:54

jak to odinstalować, właśnie próbuję się tego pozbyć

  #1 01.11.2013 20:28

Już nigdy więcej nie pobiorę od was "nowego" programu. Przez tę aplikację musiałem się sporo namęczyć aby wyczyścić go ze spamu i szkodliwych aplikacji instalujących się z tym beznadziejnym programem. ON INSTALUJE PC OPTIMIZER! który jest programem szpiegowskim! Czy ktoś u was sprawdza te programy - przed dodaniem?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.