r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spontap 2.0.3

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Spontap to aplikacja, która w całkowicie nowy sposób pozwala znaleźć ciekawe wydarzenia w okolicy i zebranie ich w jednym miejscu. Strumień wydarzeń można przeglądać tak samo, jak wiadomości. Jednym gestem można przypiąć interesujące do swojego zbioru.

Dzięki Spontap zawsze wiadomo, co ciekawego dzieje się w okolicy. Strumień wydarzeń można przeglądać tak samo, jak profile na Tinderze, a organizatorów obserwować identycznie, jak konta na Instagramie. Aplikacja zagwarantuje, że nie przegapisz żadnej ciekawej imprezy czy koncertu.

W aplikacji znajdują się niemal wszyscy organizatorzy z 11 największych miast w Polsce, przy czym najlepiej działa w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. Zależnie od obserwowanych organizatorów można znaleźć praktycznie wszystko – od niszowych imprez i plenerowych koncertów przez kina letnie i targi śniadaniowe aż po największe, znane w całym kraju festiwale.

Do logowania do Spontap wykorzystywany jest Facebook lub adres e-mail.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Spontap – polski niezbędnik imprezowicza bazujący na pomyśle Tindera

8
18.07.2016  •  Maciej Olanicki

Nie sposób dziwić się, że popularność zyskuje zainicjowany przez Tindera sposób nawigacji w aplikacjach mobilnych. Zwykłe przeciągnięcie w lewo lub prawo, które wiąże się z akceptacją lub odrzuceniem oferty, nie pozostawia wiele przestrzeni na niedomówienia, jest szybkie i wygodne. Tinderowa nawigacja znalazła już zatem zastosowanie w aplikacjach przydatnych w poszukiwaniu pracy, a dziś popularność zyskuje Spontap – przeznaczony na Androida i iOS-a program, który pozwoli na szybkie odnalezienie się w ofercie imprezowej w okolicy. Po zalogowaniu się, co można robić z wykorzystaniem konta z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.