Premiera Wiedźmina 3: relacja z Nocnego Otwarcia w Galerii Dominikańskiej

Premiera Wiedźmina 3: relacja z Nocnego Otwarcia w Galerii Dominikańskiej19.05.2015 14:58
Premiera Wiedźmina 3: relacja z Nocnego Otwarcia w Galerii Dominikańskiej

Możecie już zapoznać się z naszą recenzją trzeciej odsłony serii Wiedźmin. Z okazji jej premiery w całej Polsce odbyły się Nocne Otwarcia, imprezy na których wyczekujący od miesięcy gracze mogli wreszcie kupić nową grę CD Projekt RED. My oczywiście także uczestniczyliśmy we wczorajszym Nocnym Otwarciu, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami szczęśliwych nabywców i zdjęciami z wydarzenia.

350136723801597889

Nocne Otwarcie rozpoczęło się o 21. Jedną z głównych atrakcji była obecność pracowników CD Projekt RED, którzy odpowiadali na pytania vlogera Tomasza "EvarezTP" Pikusa oraz samych graczy. Podczas spotkania można było, odpowiadając na pytania dotyczące nie tylko samej gry, ale całego wiedźmińskiego uniwersum, wygrać gadżety związane z Wiedźminem 3.

Niemal punktualnie o 23 drzwi do MediaMarktu w Galerii Dominikańskiej otworzyły się, na co już czekali gracze ustawieni w kilkudziesięciometrowej kolejce. O ich wrażeniach z imprezy oraz o Wiedźminie 3 w ogóle więcej można dowiedzieć się z przygotowanej przez nas relacji wideo:

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
350136723801925569

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)